A rendezvényszektor középfokú technikusi szintű képzéseire fokozott igény mutatkozik. Az iparágban működő cégek képviselői, a szakmai szervezetek és a dolgozók oldaláról is alapvető elvárás a naprakész technológiai ismeretek mellett a tudás rendszerezése és a már meglévő szakmai alapismeretek integrálása.
Mi a célja a rendezvénytechnikai munkavállalók komplex szakmai oktatásának?
Támogatsd egy államilag elismert szakma megszerzésében!
A technikusi, üzemeltetési és produkciós feladatokat végzők esetében gyakori jelenség, hogy bár számos kiváló szakember dolgozik egy-egy területen, nem rendelkeznek kifejezetten erre a tevékenységre vonatkozó szakmai végzettséggel. Ezért számukra rendkívül előnyös, hogy a meglévő tapasztalataikat felhasználva, munkavégzés közben szerezhetnek egy államilag elismert szakmát. A cég pedig saját maga képez államilag finanszírozott keretek között, így segítheti hozzá a dolgozóit a szakmai végzettség megszerzéséhez.
Biztosítsd a munkaerő-utánpótlást!
A szakmai képzés a kevésbé gyakorlott, kezdő munkavállalók betanítási folyamatának részeként is működhet. A szakmai alapismeretek megerősítése rugalmas tanulási módszerekkel és a gyakorlati tudás munkavégzés alatti elmélyítése biztosítja, hogy hosszú távon egy kezdő kolléga is értékes munkavállalója legyen a vállalkozásnak.
Rendezvénytechnikai képzéseink
Színház- és rendezvénytechnikus
Szakmairányok:
- Színpadi hangtechnikus
- Színpadi világítástechnikus
- Színpadi vizuáltechnikus
Hangtechnikus
A vállalati képzéseket mobilapplikáción is elérhető, interaktív e-learning tananyagokkal is támogatjuk, amelyből néhány példát itt megnézhetsz:
Beszélgetések a rendezvényszektorról
Rendezvénytechnikai együttműködéseinkre is büszkék vagyunk:
A Magyar Turisztikai Program Alapítvánnyal együttműködésben dolgozunk a szektor innovatív képzési koncepcióján.
„Vezetőként a legnagyobb segítség számomra az, hogy rengeteg időt spórolnak, mindig elérhetőek, mindig vannak válaszaik, amelyek jól érthetőek még a sok esetben laikus hallgatónak is. Nemcsak az adott szakma oktatásával foglalkoznak, hanem támogatják a vállalat képzési struktúrájának megtervezését és fejlesztését.”
Szántó Viktória, VEG vezérigazgató-helyettes
„Színház- és rendezvénytechnikus oktatóként dolgozom az UBL-es kolléganőkkel, a szervezésben és az adminisztrációban kaptam a legnagyobb segítséget tőlük. Emellett jól ismerik a szakmát és az iskolai rendszerű oktatást, ezért kiválóan tudunk együtt gondolkodni, igazi csapatként, jól kiegészítve egymást dolgozni a tartalmi fejlesztéseken és a szakmai megvalósítás életszerű gyakorlatán.”
Vámos Zoltán oktató